Biznesowa fotografia

Biznesowa fotografia

Poszukujesz miejsca na sesję zdjęciową w Łodzi? To trafiłeś perfekcyjnie! Oferujemy studio fotograficzne na wynajem, które umożliwia tworzenie zdjęć wizerunkowych dla Ciebie i Twojego biznesu. Studio znajduje się w niedalekiej odległości od Manufaktury na ulicy Ogrodowej 74. Największym wyróżnikiem i zarazem najistotniejszym dla większości fotografów jest to, że wpada do niego duża ilość światła przez cały dzień.

Dzięki czemu godzina sesji nie jest ograniczona, a może odbywać się ona i w godzinach porannych i popołudniowych. Pomieszanie utworzone jest w loftowym stylu, a niepowtarzalne meble i tła, nadają klimatu całemu wnętrzu. W studio znajduje się również kuchnia a także stanowisko do wizażu i przebieralnia, które pozwala wygodne przygotowanie się do sesji. Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy również sposobność współpracy z fachową wizażystką a także fryzjerką, które sprawią, że Twoje zdjęcia będą jeszcze bardziej niesamowite. Wynajmując studio, dostajesz również dostęp do całego wyposażenia, które zawiera między innymi lampy błyskowe, statywy, blendy, dyfuzory czy tła. 
Fotografia dla biznesu to coś, co tworzy cały wizerunek marki i umożliwia wykonać klimat, jaki Klient widzi podczas przeglądania social mediów czy strony internetowej firmy. W tego typu zdjęciach wnętrza są ogromnie bardzo istotną częścią całości sesji, dlatego też warto wybrać miejsce, które będzie współgrało z całością fotografii a także spowoduje, że kadry będą same przyciągały uwagę przyszłych odbiorców. Przenieś wizerunek swojej marki na nowy poziom i zaplanuj profesjonalną sesję zdjęciową w naszym studio. 

Sprawdź tutaj: fotografia dla biznesu warszawa.

Share

Dodaj komentarz