Pomoc drogowa – usługi

Pomoc drogowa – usługi

Wręcz samochody nowe oraz w dobrym stanie technicznym mogą podczas długiej trasy ulec awarii, wtedy warto mieć namiary na doświadczoną firmę oferującą pomoc drogową, która udzielana jest w możliwie najszybszym czasie od zgłoszenia. Pamiętajmy, że pomoc drogowa oferuje szereg usług, które obejmują między innymi wsparcie techniczne na miejscu awarii lub także kolizji.
Uszkodzony samochód w trasie – co zrobić?
Jeżeli nasz samochód ulega awarii albo także doszło do kolizji, wówczas musimy korzystać z usług profesjonalnych firm, które oferują między innymi holowanie pojazdu do warsztatu, gdzie zostanie on poddany przeglądowi technicznemu, a następnie usterka zostanie w możliwie najszybszym czasie usunięta, tak abyśmy mogli jak najszybciej kontynuować przerwaną eskapada.

Warto wspomnieć również, że z pomocy film oferujących pomoc drogową powinno się korzystać, jeśli samochód uległ wypadkowi, wówczas niezbędne jest laweta, która zabierze uszkodzone auto z miejsca wypadku, a następnie w bezpieczny sposób przetransportuje do warsztatu. W takiej okoliczności pomoc drogowa obejmuje też auto zastępcze z OC sprawcy, dzięki czemu możemy kontynuować wyprawa. Pamiętajmy także, że w ramach usług oferowane jest między innymi wyciąganie samochodu z rowu, odpalanie awaryjne, awaryjne otwieranie samochodu, w którym zostały zatrzaśnięte kluczyki, dowóz paliwa, zmiana kół, wsparcie techniczne na miejscu, wypompowanie źle zatankowanego paliwa, rozładunek auta z tira, czy pomoc techniczna do auta, który stanął na autostradzie.

Więcej informacji: auto pomoc Kraków.

Share

Dodaj komentarz