Wycena spółki – usługi

Wycena spółki – usługi

Wyceny finansowe oraz aktuarialne przeprowadzane są przez profesjonalne biura, które zatrudniają doświadczonych licencjonowanych aktuariuszy. Oferta takich firm obejmuje wiele usług, a zatem na przykład usługi takie jak wycena marki, niemniej jednak również wartości prawnych czy też niematerialnych, które mają ogromne znaczenie dla firm, które chcą uzyskać przewagę nad konkurencją, jak także budować pozytywny wizerunek firmy w oczach klientów czy także kontrahentów.
Co warto wiedzieć na temat specjalistycznych wycen aktuarialnych?
Przede wszystkim musimy mieć świadomość, że takie wyceny przeprowadzane są przez biura aktuarialne, które oferują kompleksowe usługi finansowe obejmujące w głównej mierze doradztwo, niemniej jednak też przeprowadzanie analiz projektów modernizacyjnych czy również restrukturyzacyjnych a także wyceny.

Do popularnych usług z całkowitą czyli stu procentową pewnością powinno się zaliczyć usługę taką jak wycena znaku towarowego. Wyceniane są też inne wartości niematerialne oraz prawne, przykładowo takie jak posiadane przez przedsiębiorstwo patenty czy też relacje z klientem. Warto mieć na uwadze również o tym, że są to usługi obejmujące wycenę rezerw na świadczenia pracownicze, które są dostępne w firmach w różnych formatach, a więc są to przykładowo odprawy pośmiertne emerytalne czy także rentowe. Wyceniane są też rezerwy przeznaczone na świadczenia medyczne, ekwiwalenty energetyczne, delegacje czy także świadczenia przejazdowe. Jak się zatem okazuje, biuro aktuarialne oferuje swoim klientom kompleksowe usługi z zakresu wycen inwestycyjnych.

Dodatkowe informacje: wycena znaku towarowego.

Share

Dodaj komentarz