Jaki telefon sprawdzi się w czasie konferencji?

Jaki telefon sprawdzi się w czasie konferencji?

Zaplecze konferencyjno-szkoleniowe w firmie pozwala na przeprowadzanie spotkań, organizowanie sympozjów czy kongresów. Coraz więcej firm decyduje się na wygospodarowanie wnętrz, które spełniają tę funkcję. Fundamentem użyteczności każdej sali konferencyjnej jest wyposażenie.

Każda sala powinna być wyposażona w sprzęt audiowizualny, taki jak projektor a także zestaw nagłośnieniowy. Dzięki temu możliwe jest zaprezentowanie materiałów multimedialnych. Innym niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w każdej sali konferencyjnej, jest telefon konferencyjny.
Telefon do sali konferencyjnej – jaki powinien być?
Telefon w sali konferencyjnej powinien zapewniać wyraźny i czysty dźwięk. Dzięki temu możemy prowadzić rozmowy w komfortowych warunkach. Takimi właściwościami cechuje się model Yealink CP920, który wyłapuje dźwięk z odległości aż sześciu metrów. W związku z tym bardzo dobrze nadaje się do salek konferencyjnych o średniej wielkości. Zastosowano w tym modelu technologię redukcji szumu i stale występującego hałasu, takiego jak: pisanie na klawiaturze czym dźwięk pracującej klimatyzacji. Co interesujące, wbudowany mikrofon jest aktywowany wyłącznie przez ludzki głos. Jeżeli już nie rozpoznaje głosu, pozostaje wyłączony. Warto również wspomnieć, że telefon konferencyjny umożliwia aż pięciostronne połącznie konferencyjne. Wyposażony jest również w klawiaturę dotykową oraz wyświetlacz LCD, dzięki czemu jest nie tylko funkcjonalny, niemniej jednak również innowacyjny i estetyczny. Rozmowy mogą być nagrywane, co jest bardzo przydatną funkcją.

Sprawdź tutaj: Yealink CP920.

Share

Dodaj komentarz