Tania kasacja aut

Tania kasacja aut

Według statystyk dzień w dzień przynajmniej kilkadziesiąt pojazdów osobowych w Polsce ulega wypadkowi. Większość z nas nie myśli zbyt w znaczącej liczbie przypadków o tym statystykach, jednak na nieszczęście właściwie każdy z nas ma realną szansę uczestniczyć przynajmniej w kolizji na polskich drogach. Samochód osobowy jest zatem produktem, który możemy stracić w ciągu zaledwie kilku sekund.

Wystarczy jedna minuta nieuwagi, a wasze auto warte kilkadziesiąt tysięcy złotych będzie nadawało się wyłącznie na skup. Samochody uczestniczące w wypadku samochodowym w dużym stopniu tracą na znaczeniu i niestety dość w ogromnej liczbie przypadków nie opłaca się ich naprawiać. Jeżeli już w warsztacie samochodowym powiedzą wam, że naprawa waszego samochody wyniesie kilka tysięcy zł, a jego wartość rynkowa uplasuje się poniżej dziesięciu tyś., to zdecydowanie warto oddać go na skup samochodów Warszawa i zainwestować w nowy model.
Skup pojazdów powypadkowych bardzo chętnie odkupi od was samochód osobowy za estetyczną stawkę. Najczęściej na skupie wartość waszego samochodu osobowego jest szacowana po wartości części, które on posiada. Jeżeli zawozicie na skup niedziałające auto to zdecydowanie nie możecie spodziewać się otrzymania zatemej, niż kilku tysięcy pln. Jest to jednakże i tak o wiele lepsze rozwiązanie, niż płacenie za kasację pojazdu. W zależności od firmy, sama kasacja aut kosztuje kilkaset zł. O wiele lepszym rozwiązaniem jest więc zabranie auta do skupu i otrzymania za nie kilka tysięcy pln. Bez wątpienia dotyczy to aut, które posiadają zupełnie przydatne części samochodowe.
Sprawdź: Skup Aut Warszawa.

Share

1 komentarz

Dodaj komentarz