Oferta DJ-a

Oferta DJ-a

Do niedawna na weselach grały praktycznie jedynie zespoły. Zatrudnienie zespołu na wesele to był obowiązek każdej pary młodej. Dzisiaj czasy się ciut zmieniły i na weselach coraz częściej pojawiają się DJ-e.

DJ wesele jest w stanie zabawić właściwie bardzo podobnie, ja orkiestra. Przyszłościowe urządzenia audio emitują doskonałą muzykę, którą można zaimplementować w najmniejszych detalach do gustu pary młodej i wszystkich gości.
Nie należy się ograniczać do umiejętności wokalnych, dlatego że didżeje są w stanie puszczać muzykę oryginalną, której słucha się jeszcze lepiej, niż zespołu. Zespół w znaczącej liczbie sytuacji jest dość kosztownym wyjściem, bo jego koszt to kilka tyś. złotych. Zespół składa się z 4 albo 5 osób, więc ta płatność musi się rozłożyć na taką liczbę osób. Tymczasem DJ na wesele jest 1 i bardzo podobnie koszt jego pracy będzie kilka razy tańszy od kosztu pracy całego zespołu. Nie ulega więc wątpliwości, że bardziej opłaca się zatrudnić DJ. DJ na wesele kosztuje od 1000 do 2000 zł, więc jest to z całą pewnością mniej, niż bierze zespół. Taki DJ ma jednakże umiejętności, które pozwalają mu zastąpić kilka osób. Puszcza oryginalną muzykę, więc nie ma problemu z odwzorowaniem muzyki. W takiej okoliczności jasne jest, że wesele będzie bardzo udane. Część osób obawia się wynajęcia DJ-a, bo myśli, że on sobie nie poradzi, ale jest wręcz inaczej. Taki DJ w każdej sytuacji radzi sobie z weselem i ludzie aż nie wierzą, że impreza z jednym muzykiem może być aż tak udana. Tymczasem tak właśnie jest i wszyscy są zadowoleni z zabawy.
Źródło informacji: dj gdynia.

Share

1 komentarz

Dodaj komentarz