Organizacja wesela

Organizacja wesela

Wesele jest takim wydarzeniem, które wspomina się latami. W dużej liczbie przypadków przedmiotem tych wspomnień są wydarzenia o pozytywnym charakterze, a niekiedy całkowicie odwrotnie.

Nie każde gdyż wesele wygląda i przebiega tak samo. Czasami zdarza się tak, że pomimo usilnych starań dochodzi do wydarzeń, których wolałoby się uniknąć. Może się na przykład zdarzyć tak, że sprzęt, jaki ma do dyspozycji DJ na wesele Kraków, zawiedzie. Na 100 procent wielu z nich jest przygotowanych na takie uwarunkowania, natomiast za każdym razem powoduje to swego rodzaju zamęt.
Na wielu weselach podaje się alkohol. Chyba nie posiada wesel, gdzie go nie ma, a alkohol, jak wiadomo, robi z ludźmi cuda. O ile ktoś ma słabą głowę albo staje się nadpobudliwy po alkoholu, to może dojść na weselu do przeróżnego rodzaju kłótni i nieporozumień. Wujkowi z Czeladzi może nie spodobać się zatrudniony na wesele wodzirej Kraków. I o awanturę bardzo łatwo. Choć ludzie starają się pilnować i robią wszystko, ażeby zachować fason na weselu, nie w każdej sytuacji się to udaje. I takie wydarzenia właśnie wspomina się po latach. Z pewnością, gdy udaje się uniknąć awantur i kłótni w trakcie wesela, to jest to powód do dumy. I niekiedy zdarza się tak, że konferansjer Kraków dziękując gościom za udaną imprezę, jest z nimi całkiem szczery. Choć są i tacy goście weselni, którzy czekają na jakąś bójkę, czy kłótnię. Bo tak jest ciekawiej. Wówczas wesele wspomina się jako to, na którym Tomek stracił ząb, a wujo Mietek złamał sobie nos. Historie weselne są przekazywane przez pokolenia, jeżeli już na 100 procent jest się czym chwalić.
Źródło: Wodzirej Kraków.

Share

1 komentarz

Dodaj komentarz