Rzęsy z kępek

Rzęsy z kępek

Mimo iż sztuczne rzęsy są bardzo popularne i coraz w dodatku kobiet, zarówno młodych, jak i starszych, widujemy w takich rzeczach, to powinno się sobie zdawać sprawę z tego, że są niezbite przeciwwskazania do noszenia takich rzeczy głównie sztuczne rzęsy nie są dla kobiet, które są chore na trichotillomanię.
Ta choroba polega na notorycznym wyrywaniu w osobie włosków i jeśli dziewczyna będzie miała sztuczne rzęsy, to będzie je wyrywała razem z naturalnymi. Drugim przeciwwskazaniem są wszelkiego rodzaju choroby oczu.

Jeżeli cierpisz na zaćmę, jaskrę albo jakieś alergię oczną, to takie rzeczy absolutnie nie są dla ciebie wskazane. Ostrożnym trzeba być również wówczas, gdy wykazujesz nadwrażliwość na klej. Wtedy rzęsy na pasku lub przyklejane na stałe kępki mogą powodować reakcja alergiczną. Odczyn może się pojawić w tym samym momencie albo po kilku dniach. Jeżeli rzęsy będą kiepsko przyklejone i będą zbyt mocno odbijały się w powiekę, to w trakcie odrastania może to powodować problemy z oczami. Może się tak stać również wówczas, gdy twoje oczy nie są przystosowane do noszenia sztucznych rzęs lub gdy nie utrzymujesz dobrego poziomu higieny. Niestety sztuczne rzęsy niełatwo jest utrzymać w czystości i mogą się mnożyć tam bakterie , a dodatkowo drożdżaki i grzyby. Może także dojść do na mnożenia się pasożytów. Wówczas oczy zaczynają puchnąć i wyglądają dziwnie, jakbyś płakała. To 1-szy sygnał do tego, że należy szybko takie rzęsy zdjąć i przemyć oczy specjalnym preparatem a później stosować krople do zaczerwienionych i spuchnięty oczu.
Polecam: rzęsy na pasku.

Share

Dodaj komentarz